Home Спорт Тенис на маса Средно училище “Иван Вазов” спечели общинското първенство по тенис на маса в...

Средно училище “Иван Вазов” спечели общинското първенство по тенис на маса в Мездра

3061

Отборът на Средно училище “Иван Вазов” /Мездра/ стана победител в общинското първенство по тенис на маса при юношите ХI-ХII клас от Ученическите спортни игри 2018. В междуучилищния турнир, който се проведе тази седмица, тенисистите на мездренската гимназия разгромиха своите връстници от Средно училище “Св. Климент Охридски” /Зверино/ и от Професионална гимназия “Алеко Константинов” с по 9:0 победи в индивидуалните срещи. Така възпитаниците на преподавателя по физическо възпитание и спорт Христо Иванов се класираха за следващия, областен етап на игрите.

Тимът на мездренската гимназия игра в състав: Стивън Мильов (кап.), Мартин Петров, Едуард Христов и Светлин Вълчев – резерва. Областните шампионати по тенис на маса в отделните възрастови групи ще се проведе през месец март.